Platba a doprava

Důležité informace

Naše produkty odesíláme do 4 až 7 pracovních dnů (kromě víkendů a svátků). Po zadání objednávky obdržíte e-mailem potvrzení objednávky s předpokládaným datem odeslání.

Objednávky doručuje kurýrní společnost DPD. Náklady na dopravu jsou od 180.00 .

Výjimkou mohou být individuální, neobvyklé objednávky – v těchto případech budou náklady na dopravu dohodnuty se zákazníkem individuálně.

Není-li v příslušné nabídce uvedena jiná lhůta, je zboží dodáno do 4 až 7 dnů od uzavření smlouvy v České republice (v případě platby předem po obdržení platebního příkazu). Upozorňujeme, že zásilky se nedoručují v neděli a ve svátek.

Tappy vám nabízí různé možnosti pohodlné a bezpečné platby s šifrováním SSL:

Platba bankovním převodem –pokud platíte bankovním převodem, vyberte tento způsob platby a klikněte na “Potvrdit platbu”. Údaje potřebné pro přenos budou zaslány na následující e-mailovou adresu.

Platba přes PayPal – Pokud platíte přes PayPal, vyberte tento způsob platby a klikněte na “Pokračovat na PayPal”. Poté budete přesměrováni na PayPal, kde můžete provést platbu.

Platba prostřednictvím Tpay – U služby Tpay vyberte tento způsob platby a klikněte na “Potvrdit platbu”. Poté budete přesměrováni do systému Tpay, kde provedete platbu.

Stále vám to není jasné??

Pro více informací nás kontaktujte!

Kontakt